Yüksel ATİK, Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

07 Mayıs 2018 Pazartesi 01:23
yuksel-atik-aday-adayligi-basvurusunu-yapti--

Eski İl Başkanı 5 Mayıs 2018 İtibarı İle CHP Karaman Milletvekili Aday Adayı

CHP eski il başkanı Yüksel Atik’in 4 Mayıs Cuma günü  eski İl Başkanları ve partilileri ile yaptığı yemekli istişare toplantısında aday adayıığı konusunda görüş birliğine varıldığı haber merkezimize gelen bilgiler arasındaydı.

CHP'nin eski il yöneticileri ve kanaat önderlerinden tam destek alan Karaman'ın dürüst ve kişilikli tavırları ile tanınan ve sevilen isimlerinden Eski İl Başkanı Yüksel ATİK 5 Mayıs 2018 İtibarı İle CHP Karaman Milletvekili Aday Adayılığı müracaatını yapmak için CHP Genel merkezi'nin yolunu tuttu.


CHP Eski Karaman İl Başkanı Yüksel ATİK 5 Mayıs 12:09 itibarı ile CHP Genel Merkezinde Karaman CHP Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Konuyla ilgili olarak kendisinden bilgi aldığımız Yüksel ATİK; “Aklım erdi ereli Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş bir ailenin çocuğu olarak erken seçimde aday olmak için 04 Mayıs Gece Yarısı Ankara’ya doğru yola çıktım Sizinde bildiğiniz gibi Cumhuriyet Halk Partisi’nin her kademesinden bizzat görev alarak çalıştım. Şehrimizde aktif olarak çalışan en az 20 sivil toplum kurulu şunda başkanlık veya yönetim kurulu üyesi olarak yararlı olmaya çalıştım. Yeniden görev almak için Genel Merkezimize gidip başvurumu yapacağım. Sizinde bildiğiniz gibi yaklaşık 10 günden buyana partime gönül vermiş kişi ve kuruluşlarla görüşüp düşüncelerimi aktardım. İnşallah partimizin üst delegasyonu bize görev verirse çalışacağım. Ankara dönüşümden sonra tekrar buluşup oradaki çalışmalarımı da sizlerle paylaşmak isterim” dedi.
CHP Genel Merkezinde Karaman CHP Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Yüksel ATİK haberi sosyal medya hesabından resimli olarak duyurdu.Karaman'da dürüst,kapsayıcı,ve kişilikli tavırları ile tanınan ve eşine az rastlanan siyaset adamlarından biri olan CHP Eski İl Başkanı Yüksel ATİK'e KARAMANINHABERİ ekibi olarak başarılar dileriz.

{lang: 'tr'}

Haber okunma sayısı: 3754

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KARAMAN - HAVA DURUMU

KARAMAN

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ