Muharip Gaziler Derneği Karaman Şubesi Yeni Yerinde

11 Temmuz 2021 Pazar 17:54
muharip-gaziler-dernegi-karaman-subesi-yeni-yerinde

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karaman Şubesi'nin Hizmet Binası Düzenlenen Törenle Açıldı.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karaman Şubesi ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Karaman Valiliği tarafından tahsis edilen Hacı Celal Mahallesi 548 Sokakta bulunan yeni binasına taşındı.
Vali Mehmet Alpaslan Işık, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karaman Şubesi ile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin bir arada hizmet vereceği yeni binanın açılışına katıldı.

10 Temmuz 2021 Cumartesi günü gerçekleştirilen açılışa Vali Işık’ın yanı sıra, AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, KMÜ Rektörü Namık Ak, Vali Yardımcıları Kamuran Mustafa Ballı ve Mehmet Özmen, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren Çakır, İl Genel Meclis Üyeleri, Muharip Gaziler Derneği Karaman Şube Başkanı Behiç Baş ve Gaziler, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Bayat ve davetliler katıldı.Karaman Valiliği tarafından tahsis edilen ve Hacı Celal Mahallesinde hizmetlerini sürdürecek olan binanın açılışının ardından Vali Mehmet Alpaslan Işık, daha sonra Vali Hakkı Teke Ormanında şehit yakınları ve gazilerle yemekte bir araya geldi.


{lang: 'tr'}

Haber okunma sayısı: 1321

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KARAMAN - HAVA DURUMU

KARAMAN

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ