Kreş Çocuklarından Mahpus Çocuklarına

27 Ocak 2015 Salı 08:39
kres-cocuklarindan-mahpus-cocuklarina-

Karaman’da Kreş öğrencileri, cezaevinde anneleri ile kalan çocukları unutmadı.
Yunus Emre Kreş ve gündüz bakım evi öğrencileri,Yönetici Betül Çolak ve Öğretmen Nurdan Kaya rehberliğinde, Karaman M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda tutuklu ve hükümlü annelerin yanında kalmak zorunda olan çocuklar için düzenledikleri kampanya çerçevesinde toplanan oyuncakları Karaman Adliyesine teslim etti.


Minik öğrencileri Karaman Cumhuriyet Savcısı Mehmet Sami Çağlayan karşılayarak hediye edilen oyuncakları ceza infaz kurumundaki çocuklara göndermek üzere teslim aldı. Minikler ayrıca Savcılık-Adliye birimlerini ve Ağır Ceza Mahkemesi duruşma salonunu da gezerek adliye hakkında bilgi edindiler.

Cumhuriyet Savcısı Mehmet Sami Çağlayan, minik yüreklerin bu büyük ve önemli kampanyasının toplumun her kesimine örnek olması gerektiğini, oyuncukların ihtiyacı olan çocuklara verileceğini ve emeği geçen çocuklara, idareci ve öğretmen ve vekillere teşekkür etti.

Kreş yöneticisi Betül Çolak ve Öğretmen Nurdan Kaya, ise aynı duygularla ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunup bir şeyleri paylaşmanın insanlarda sevgi, saygı ve sorumluluk gibi güzel özelliklerin gelişmesi yönünden önemli olduğunu, böyle bir kampanya da emeği gecen herkese teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

KREŞ ÖĞRENCİLERİNDEN CEZAEVİNDE KALAN ÇOCUKLARA OYUNCAK

KREŞ ÖĞRENCİLERİNDEN CEZAEVİNDE KALAN ÇOCUKLARA OYUNCAK

 

KREŞ ÖĞRENCİLERİNDEN CEZAEVİNDE KALAN ÇOCUKLARA OYUNCAK


{lang: 'tr'}

Haber okunma sayısı: 5074

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KARAMAN - HAVA DURUMU

KARAMAN

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ